Dolgun Dudak Estetiği Nasıl Yapılır

Dolgun dudaklar bütün yıllarda popüler olmaya  devam etmiştir . Burun estetiği yanında son zamanlarda çok fazla bu konu hakkında doktorlara danışılmaktadır. Dudaklarının inceliğinden şikayet eden özellikle bayanlar dudaklarının daha da dolgun gözükmesi için birkaç küçük operasyonla istedikleri görüntüye  sahip oluyorlar.

Estetik ameliyatları dudak kısmına yerleştirilen dolgular sayesinde yapılmaktadır. Çok kolay bir operasyon olan bu ameliyatlar kişinin günlük hayattaki  yaşantısını kesinlikle etkilemez.
Dudaklarının doldurma işleminden sonra kişinin normal zamanında ve normal hayatına dönebilmesi için daha doğrusu dudaklarını daha rahat kullanabilmesi için altı aylık bir sürenin geçmesi gerekir.

Estetik cerrahlar dutak doldurma işlemi sırasında kolajen ve hyalurinik isminde 2 adet  dolgu maddesi  kullanırlar . Vücudun herhangi bir yerinden alınan deri dokusu dudakları dolgunlaştırmak  için gerekli olmaktadır.

Ameliyat sırasında hasta tamamen uyutulmaktadır. Önemli olan bir konu dolgun dudak estetiği yaptırırken kesinlikle yüz şeklinizeuygun olanı seçmelisiniz. Aşırı derecede kalın dudaklar hoş bir görünüm kazandırmayı bilir.

You may also like...

1 Response

  1. Kübra dedi ki:

    Önerilerinizi dikkate alacağım çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir