Uzun ve Zayıf Gözükmenin Yolları?

Kıyafetlerle Kendimizi nasıl fit gösterebiliriz?

Ilk öncelikle herkes 34 beden olmak zorunda değil. Herkes standart bir Aynı ölçüde olsaydı kim birbirinden farklı kalır da niye kimisi kısa ve kimisi uzun olurdu. Yani Bunları düşününce Aslında birinin kilolu birinin balık etli birinin zayıf olması ve bir Hiyerarşi olması gerekli niye gerekli insan çeşitliliği Yok böyle bir şey Mümkün değil ayrıca. Eğer ki böyle bir şey olsaydı dünyada Yiyip yiyip kilo almasaydık bütün kaynakları tüketir ve bütün kaynakları tükettiğimiz şimdi açlıktan öldük. Yani her şey bir sistem ve bir denge içerisinde herkes 34 beden olmadığı için mankenlik diye bir meslek var. Herkes 34 verin olmadığı için diyetisyenlik diye bir meslek var yani.

Eğer ki siz aynaya baktığınızda kendinizi iyi hissetmiyorsanız ve bu kilo size.Fazla geliyorsa sizi ağırlaştırdığı düşünüyorsanız Evet kilo vermeye karar verebilirsiniz Başkalarının ne dediğini hiçbir önemi yok Sizin bedeniniz sizin kilolu sizin kararınız sizin kurallarınız başkalarını dinlemeyin kendinize öyle seviyorsanız kendinizi sıkıntıya zorla sokmak zorunda değil önemli olan sağlıklı yaşamak fit olmak fit olmak derken Neyden bahsediyorsun oda zayıflık değil mi Hayır asla bu zayıflık değil isterseniz 120 kiloluk eğer ki o bedeninizde fit sağlıklı olun en önemlisi bu güçlü ve sağlıklı insanın fitsiniz demektir aynada beğeniyorsanız kilo vermenize gerek yok Siz zaten kendinize seviyorsunuz demektir bırakın diğer insanlar da birilerine bir şey demeyin çok zayıf. Sen çok kilolusun asla birbirimize böyle şeyler diyemezsin başka birinin diş görünüşünü yargılamak kimseye düşmez yani ne kendiniz yargılayın ne de başkasını.

Kendinize güvenin Bu sizin için yeterli imza 55 kilo olmak zorunda değilsiniz. İlla 34 beden olmak zorunda değilsin. Böyle bir kaide yok. İlk önce kafanızdan bunu Silelim aynaya baktığınızda Ben böyle iyiyim ya diyorsanız vermeyin. Ben kendim öyleyim zayıf bir kadın değilim. Balık etli bir kadınım ve bundan çok mutluyum. Boyum da kısa ne var yani ne olmuş böyle olduysa ne olmuş? Ben kendimi böyle kabul etmiş. Etrafımdaki insanlar hiçbir kabul etmezse ne olur ki? Ben kendimi böyle kabul etmişim sevdiğim insanlar Beni böyle kabul etmiş yani hayatınızdan Eğer ki böyle Ayak bağı olan kişiler varsa tamamen çıkarım size tavsiyem bu Ayrıca kendinize güvenin giydikleri nezlede Şimdi size anlatmak istediğim şey yediklerinizi sizi daha zayıf gösterme hedefi değil sizi olduğunuzdan daha kilolu göstermeme hedefimiz Yani giydiğiniz bir şeyi vücudunuza en uygun hale getirerek olduğunu.

Dışarıya yansıtabiliyor. Hala gelmedi size amaçladığım hedeflediğim şey bu da kıyafetler katlanmıyor değil mi? Siz içine girdiğinizde sizi Böyle 10 beden 10 kilo inceltecek bir şey de değil kıyafeti Neden peki etrafınızdaki insanlar sana ne kadar zayıf gözüküyorsun diyor kilo vermemize rağmen niye doğru giyiniyorsunuz demektir. Kendinizi en güzel yansıttığını şekilde yansıtıyorsunuz demektir istediğimiz şey de bu birisi size kıyafetlerimi çok güzel çok beğendim dediğinde tatmin olmayın size ne zaman ki çok güzel olmuşsun dediklerine tatmin Oğlum niye derseniz güzellik tamamen bir bütündür. Sadece kıyafetlerimi beğenmesinler beni tamamen beğensinler. Çünkü bana onlar yakıştı işte bunu hedefliyoruz de bunu problem olarak yargılamayın kilo bir problem değildir kilo Eğer ki sağlığa zarar veriyorsa Eğer ki size zarar veriyorsa problemdir. Bunu aklınızdan çıkarmayın o zaman.

Beraber Şimdi ben kendimi nasıl ifade ediyorum ve bir stil danışmanı olarak sizleri nasıl kendinizi en iyi gösterebileceğiniz hale getirebilirsiniz Onları göstereceğim ilk olarak biraz giymekten korkuyorsunuz değil mi Aslında beyaz giymek İnanın bana sizi inanılmaz yükseğe taşıyor ve yazın ayrı bir enerjisi Sinerji şimdi Beyazı nasıl kombin demelisiniz Ben sizin için bir cin ve bir beyaz uzun kollu tişört kombin yiyeceğim hiçbir aksesuarım yok doğru düzgün Sadece şüphelerim var amaç burada size en güzel bir kot bir tişört L en güzel nasıl gösterebiliriz bunun amaçlıyoruz altıma Tabii ki topuklu ayakkabı bir insanı olduğundan daha yükseğe taşıdığı için topuklu ayakkabının amacı da güçlü olduğunuzu göstermeniz topuklarda katına özgüvenine Özgüven katıyor asla olmayan ve özgüveni yenileyemez özgüvenini Özgüven kattığı.

Kendini daha iyi seti için daha böyle küçük dünyayı ben yarattım. Etkisi yarattığı için Aslında biz topuklu ayakkabıları giyiyoruz. Sizlerle böylesiniz. Bence özellikle Nihat renklerde böyle ten renklerinde bir şeye tercih ettim. Çok fazla kesmesin bacağımı beyazı devam ettirsin. Birazcık akışkanlık Sağ olasın bu rengi tercih ettim isterseniz beyazada devam edebilirsiniz. Tamamen monochrome da olabilirsiniz. Ben niye ayakkabı tercih eder? Asla boyun kesmemek için en doğru hareketi yapmış olduğu sivri burunlu her zaman olduğunuzu halsizlik ince gösterir. Bu da bir aklınızda olsun ya da omuz kısmı biraz genişse topuklarınızı ince seçim Çünkü amatör bak ellerimde anlatacağım olmadı değil mi? Güzel gözükmedi yani olduğunuz an Aslında daha kilolu gözüktüğünü Niye Çünkü o topuklara baktığımızda bir göz yanılması yaratıyor orası çok ince gözüküyor yukarı çıktıkça genişliyor ve olduğunuzdan daha geniş gözüküyorsun O yüzden kadın topuklar tercih edin her zaman size tavsiye.

Yani bedeninizde orantılı topuk Anlaşıldı mı? Tamam ben böyle beyaz bir tişört ve beyaz bir cin giydim. Bu tişörtün anlamı ne derseniz boyuna fitilleri var. Bu tişörtü olduğumuzdan size birazcık daha uzun gösterecektir. Bundan emin olabilirsiniz ama buradaki asıl diyor. Bu değil asıl diyor. Benim problemli yerim neresi kendime göre yani kendimi nasıl daha iyi ifade edebilirim bir kıyafet de bunu düşündüğüm de en güzel benim Omuzlarım kalçamdan Daha dar şimdi ilk önce bir onu orantılı Yalım nasıl orantılı Erdi ve Bulut giyebiliriz vatkalı ceket veya yelek giyebilirsin. Böyle bir yelekler çok büyük baskılar değil ama çünkü Boyum mesafem kısa çok büyük fabrikalarda iş çok küçük hafif bir vatka ile Aslında o dengi uyarlayabilirsiniz. Ben bu yeleği giydiğimde Ne oldu Sizce kalçalarımı kapattım. Ayrıca buraya 1K.

Var derseniz ben size monochroma nasıl uzun gözükür yüzü göstermek için yani olduğumuzu nasıl yansıtabiliriz? Bedenimizi nasıl kesme hizi gösterdiğim için buraya bir kemer eklemedim. Ama siz bir kemeri Aslında bunu en güzel End up seviyeye çıkartabilirsiniz. Bu yelekle kalçalarına omuzları birbirlerine dengelemiş oldum. Çünkü ne yaparsam yapayım Omuzlarım böyle açık gelip uzatmayacağım.Kalçamı daha daraltıp omzumun ad engelleyebilirim. Bunu da bu yelek sağlayabilir. Hatta dersiniz ki ben biliminde inceleyin görünmesini istiyorum derseniz kemerinizi üyeliğinizin üstünden mi takabilirsiniz? Ben size Şuraya bir görüntü daha koyayım burada da ben korse giydim. Yeleğin üstüne İnanın bana Hem ben izin inceliyor ortaya çıkıyor omuzlarına kalçanızı orantı diyorsunuz işte size vereceğim bir tüyo Bu tamamen monochrome Giyim’den korkmayın bunu İlla beyaz yapmak zorunda değilsiniz endüstri renk Türk kadınları.

Beyaz olduğu için ben bunu tercih ettim ama Sizler kırmızı ile yapabilirsiniz lacivert yapabilirsiniz Benim Instagram adresim adresim şuraya bırakacağım Instagram adresimi girip benim kırmızı monokrom kombini mide görevlisi emin olun en çok sorulan ve en çok beğenilen kombinim oldu yani korkma monokrom giyinen hem uzun hem zayıf durum bu size İspanyol paçalar niye boy uzatır İspanyol paça bir vücudu dengeler Çünkü kalça ile ayak paça kısmını dengelediği için bir kum saati görünümü yakalarsın Eğer ki biliniz kalınsa İspanyol paça asma Sizin bedeninizi bir İlizyon yaratıp Aslında beliniz ince yemiş gibi gösterebilir mesela balık etli bir kadınsanız da sizin vücudunuza en iyi dengine çalar altında bir topuklu giyerek İspanyol paça ile bacak boyunuzu uzatabilirsiniz kendinize emin ol içinde bayağı rahatsız edeceksiniz çok hoşunuza gidecek emin ol.

üstüne yine roman oku Ondan bahsettiğin biliyorsunuz ki simsiyah Sıfır yaka bir tişört giydi Bu arada eğer ki boyun kısmının kısaysa veya beden kısmınız kısa V yaka tişörtler de bedeninizi uzatacaktır aklınızda olsun siyah giyindim işte burada Tap yapacak nokta ne biliyor musunuz şimdi bakın benim omuzlarımda Kalçam dengeli değil aslında Omuzlarım bir kadına göre normal boyutlarda Aslında çok dar değil ama Kalçam çok geniş olduğu için bir orantısızlık var Bunu nasıl çözüyorduk vatka bunun üstüne bir ceket giyen yani böyle bir ceket asma hem hormon hem şık modern Trend bir kombin yaratabilirsiniz 3 parçaya 3 parça ile bu güzel görünüm sağlayabilirsiniz şey hedefe ulaşabilirsiniz emin olabilirsin Ben çok güzel bir kombin olduğu kendi hayatınızda da uygulamanızı öneririm Bunun içerisinde güzel takılar aynı şeyi V yaka bir bluzla yapıp ya da bir.

Boyuna takılan takılabilir Kemer takılabilir bileklikler takılabilir. En güzel size tavsiyem de böyle Blazer ceketleri benim kadar Boyunuz kısaysa bir 61-65 boylarında insanız kollarınızı firmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü konvoyunu tüketecektir. O zaman da üstünüze Dede ceketi giymişsiniz gibi olacaktır. Bana benim size tavsiyem kollarınızı sıvayın değil. Cekette bile subayın kol boyu uzun gözüksün geçelim üzerinde kadar önemli olduğunu olduğunu anlatan komik an sizin için bir tişört Hepsi bu sezon çok Trend olanlar çok Trend kolları volanlı kolları volanlı niye seçtin İpek derseniz benim ne demiştik alacağım geniş biz Türk kadınının en büyük kalçasını geniş olması zaten onların ikisinden geliyor. Aslında bu olanlar yani bol onlar orada bir genişlik yarattığı için Kalçada geniş olduğu için Aslında bir denge sağlıyor.

Beliniz inceyse ince olmasa da olur. Gerçek bir kemerle biliniz vurgulamanın bakılması değişti. En az 10 kilo az aldım ama benim o yine giyen kişi benim vücudum değişmedi. 1 dakika içerisinde vücudun değişmedi. Ama kendimi en iyi gösterdiğim hale getirdim. Bu elbise ile bu kadar maksimum iyi gözükebilirim. Bu yüzden bunu da engelledim. Bacak boyunun uzunluğunu göstermesini istiyorsanız sizi kızsın. Bassın istemiyorsanız ağzınıza böyle uzun sizi kesmeyecek çizmeler giyebilirsiniz. Hatta Beni aradıktan rengini tam gözükmesini çok seviyorum ama derseniz ki benim bacak Boyum çok kısa Ben maksimum en iyi gözüken halini istiyorum o zaman içerisinde bir opak çorapla işinizi halledebilirsiniz. Tamamen upuzun bir vücuda sahip olabilirsiniz. Hem de belinizi göstererek 2 tane olan yerimizi geniş olan gerence koyu renk.

Ve daha küçük olan yerimize açık renk giymek herkesin bildiği bir şey değil mi bu herkes uyguluyor mu Soru işareti ama çoğumuz aslında bu kuralı biliyoruz resmi siyah Birliği altına giyeceğiniz bileğinizi kesmeyecek siyah devam edebilecek bir topuklu ayakkabıyla üzerinize giydiğiniz beyzik bir tişörtle kadar Üstündağ gözüküyor şimdi bu kadar darlığı istemiyoruz beyaz mı yetmedi yani altın birazcık daha geniş duruyor nasıl engelleyebilirim geniş büyük troklu bir ceketle beyaz bir ceketle Truck her zaman birazcık daha geniş gösterir biraz daha olursa hiç durur beyaz ceket zaten over sac duran bir şey istemesenizde yani üstünüze bedeninizi oturan bir şey olsa beyaz olduğu için birazcık geniş gösterecektir kişilikler bile o Kemer detayları bile bir anlamı var İnanın bana onu uzun bir şekilde bıraktığınızda Aslında o da boyunuzu uzatıyor.

çok ilginç değil mi Ama gerçekten de beden Boyunuz attığına emin olabilirsiniz böyle siyah biriciğin bacak boyu uzun mu Evet uzun beyaz bir ceket Omuzlarım geniş mi Evet geniş zaman şu anda kendi benim için maksimum seviyede iyi bir seçenek seçmiş miyim seçmişim işte hedeflediğimiz şey bu gösterdiğim örnekler gibi minimal de giyinsin gayet şık ve tarz olabilirsiniz hem de bedeninizi en maksimum seviyede iyi gösterebilirsiniz Önemli olan doğru seçimler yapmak ve kendinize güvenmeniz kesinlikle vazgeçmeyin kendinize güvenmekten İşte o zaman her şeyi başarırsın Emin ol ben içerisinde bir yere girdiğinizde Eğer maksimum seviyede iyi gözüküyorsunuz hem iş mi almaya gittiniz mesela o işi ya girdiğiniz ortamda dikkatlerini çekmek istiyoruz dikkatini çekersin bir okula kabul edilmekte öyle giderseniz kabul edilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir